Kupno trawy rolowanej pozwoli Ci uzyskać doskonały efekt w bardzo krótkim czasie!

Posiadanie zielonego, równo przyciętego i zdrowego trawnika to wyzwanie dla każdego, kto marzy o pięknym ogrodzie. Jak pokazuje rzeczywistość, nie jest to takie proste zadanie – zmienność pogody, nie wystarczająca pielęgnacja lub źle dobrane do podłoża nasiona powodują, że trawniki siewne nie są najlepszym rozwiązaniem. Świetną alternatywą dla tradycyjnych trawników jest trawnik w rolce! 

Trawę z rolki polecamy wszystkim, którzy oczekują natychmiastowych efektów. Korzystając z naszej oferty, już nie musisz czekać aż trawa wyrośnie, sprawdzać nawilżenia podłoża, pielić chwastów, a przede wszystkim martwić się o efekt końcowy. Zrobią to za Ciebie Nasi specjaliści, którym przyświeca jeden cel – oddać w Twoje ręce rolki z trawą najwyższej jakości.  Nasza gęsta, mocno ukorzeniona trawa jest wolna od chwastów i chorób, dzięki czemu możesz cieszyć się pięknym i zielonym trawnikiem już od pierwszego dnia położenia trawy. Zadbany i pachnący świeżością trawnik będzie bajkowym tłem dla ulubionych kwiatów i najpiękniejszą ozdobą Twojego najbliższego otoczenia. 

Po zakupie trawy w rolce, jedyną rzeczą jaką musisz wykonać jest położenie jej na wybranym podłożu. Ułożenie trawnika z rolki nie jest skomplikowane. Osoby, które dobrze czują się w pracy w ogrodzie bez problemu sami poradzą sobie z tym zadaniem. Jeżeli pojawią się wątpliwości zawsze służymy pomocą i fachową poradą. Jako producenci trawy w rolce współpracujemy z firmami usługowymi, sprawdzonymi na rynku polskim i niemieckim. Pośredniczymy nie tylko w profesjonalnym układaniu trawy ale również w montażu automatycznych systemów nawadniania. Nie zwlekaj i skontaktuj się z namii już dzisiaj!