Piękny ogród można sobie wyobrażać na różne sposoby. Niektórym podoba się rozległa połać zieleni przed domem i idealny porządek, innym zdecydowanie bardziej do gustu przypada przestrzeń zagospodarowana w angielskim stylu. Jako producent gwarantujemy, że nasze trawniki z rolki spełnią Twoje marzenia!

Zielona, równo przycięta murawa to wyzwanie dla każdego, kto chciałby cieszyć się zadbanym ogrodem. Zmienność pogody, niewystarczająca pielęgnacja lub źle dobrane do podłoża nasiona powodują, że rośliny siewne nie są najlepszym rozwiązaniem. Świetną alternatywą jest ozdobny trawnik z rolki!

Świeża zieleń na Twojej posesji – od ręki!

Nasze rozwiązanie polecamy wszystkim, którzy oczekują natychmiastowych efektów. Jesteśmy producentem wysokiej jakości trawy. Korzystając z naszej oferty możesz zapomnieć o:

  • przygotowywaniu gleby i wysiewaniu,
  • sprawdzaniu wilgotności podłoża,
  • pracochłonnym pieleniu chwastów,
  • martwieniu się niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi,
  • a wreszcie: długim czekaniu na wymarzony trawnik ozdobny!

Wszystko to zrobią to za Ciebie nasi specjaliści, którym przyświeca jeden cel – oddać w Twoje ręce rolki z trawą, które odmienią wygląd Twojego ogrodu natychmiast po rozłożeniu. Zadbany i pachnący świeżością, będzie bajkowym tłem dla Twojej posesji.

Nasza trawa na trawnik jest gęsta, mocno ukorzeniona i wolna od chwastów i chorób. Nasiona pozyskujemy od zaufanego producenta nasion Barenbrug, a minimum osiemnastomiesięczna uprawa gwarantuje jej odporność i wysokie walory użytkowe i ozdobne.

Kompleksowa usługa zakładania trawnika

Ułożenie zrolowanej murawy nie jest skomplikowane. Osoby, które dobrze czują się w pracy w ogrodzie bez problemu same poradzą sobie z tym zadaniem. Największym wyzwaniem może okazać się transport zakupionej trawy w rolkach od producenta. Przeciętny ogródek przydomowy ma powierzchnię 150-200 m kw., co oznacza, że na jego pokrycie potrzebne jest nawet 6 ton ukorzenionych roślin. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy usługę transportu specjalistycznym samochodem ciężarowym z dźwigiem HDS.

Natomiast jeśli chcieliby Państwo zakupić ozdobną trawę w rolce wraz z usługą ułożenia, z przyjemnością podejmiemy się i takiego wyzwania. Nasi wykwalifikowani pracownicy dowiozą towar oraz w sposób profesjonalny ułożą go w Państwa ogrodzie. Dodatkowo w cenie otrzymają Państwo pierwsze nawożenie preparatami zalecanymi przez producenta. Tak wykonana, kompleksowa usługa daje gwarancję, że ozdobny trawnik od momentu ułożenia będzie wyglądał pięknie. Czekamy na telefon!