Kupno trawy rolowanej pozwoli Ci uzyskać doskonały efekt w bardzo krótkim czasie! Trzeba jednak pamiętać, że na wygląd trawnika bardzo duży wpływ ma sposób ułożenia trawy w rolce.

Posiadanie zielonego, równo przyciętego i zdrowego trawnika to wyzwanie dla każdego, kto marzy o pięknym ogrodzie. Jak pokazuje rzeczywistość, nie jest to takie proste zadanie – zmienność pogody, nie wystarczająca pielęgnacja lub źle dobrane do podłoża nasiona powodują, że trawniki siewne nie są najlepszym rozwiązaniem. Świetną alternatywą dla tradycyjnych trawników jest trawnik w rolce! 

Trawę z rolki polecamy wszystkim, którzy oczekują natychmiastowych efektów. Korzystając z naszej oferty, już nie musisz czekać aż trawa wyrośnie, sprawdzać nawilżenia podłoża, pielić chwastów, a przede wszystkim martwić się o efekt końcowy. Zrobią to za Ciebie Nasi specjaliści, którym przyświeca jeden cel – oddać w Twoje ręce rolki z trawą najwyższej jakości.  Nasza gęsta, mocno ukorzeniona trawa jest wolna od chwastów i chorób, dzięki czemu możesz cieszyć się pięknym i zielonym trawnikiem już od pierwszego dnia położenia trawy. Zadbany i pachnący świeżością trawnik będzie bajkowym tłem dla ulubionych kwiatów i najpiękniejszą ozdobą Twojego najbliższego otoczenia. 

Ułożenie trawnika z rolki nie jest skomplikowane. Osoby, które dobrze czują się w pracy w ogrodzie bez problemu sami poradzą sobie z tym zadaniem. Natomiast jeśli chcieliby Państwo zakupić trawę w rolce wraz z usługą ułożenia z przyjemnością podejmiemy się wykonania takiej usługi. Nasi wykwalifikowani pracownicy dowiozą trawę oraz w sposób profesjonalny ułożą ją w Państwa ogrodzie. Dodatkowo w cenie otrzymają Państwo pierwsze nawożenie trawy. Tak wykonana usługa kompleksowa daje gwarancję, że trawnik od momentu ułożenia będzie wyglądał pięknie. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dzisiaj!