Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją i praktyką w hodowli roślin. Od kilku lat specjalizujemy się również w uprawie trawy. Siedziba naszej firmy znajduje się w gminie Chojna w powiecie gryfińskim. W codziennej pracy łączymy pasję z nowoczesnymi technologiami. Bazując na specjalistycznej wiedzy o nawożeniu, ochronie i uprawie roślin ciągle poszerzamy naszą ofertę aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zainspirowani pięknem zielonych ogrodów na innych kontynentach chcemy rozpowszechnić niedoceniane do tej pory rozwiązanie jakim jest trawa z rolki. W naszej ofercie znajdą Państwo trawę w rolce odpowiednią do zastosowania w różnych miejscach, takich jak:

 

  • przydomowe ogrody, 
  • boiska sportowe, place zabaw
  • gospodarstwa, 
  • miejskie ogrody,
  • działki agroturystyczne.

Naszymi odbiorcami są: klienci indywidualni, firmy zajmujące się zakładaniem ogrodów, projektanci ogrodów, deweloperzy i sklepy ogrodnicze. W czasach dominacji dużych korporacji stawiamy na bliskie relacje z klientami i partnerskie podejście. Taka strategia pozwoliła nam na zbudowanie stabilnego biznesu opartego na niezawodności i wzajemnym zaufaniu. 

Oferujemy Państwu transport na terenie całej Polski i jesteśmy gotowi na realizację zamówień o dowolnym wolumenie. Gwarantujemy najwyższą jakość traw oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści postarają się odpowiedzieć na każde pytanie!