Trawa w rolce, którą oferujemy to gotowe pasy trawy o gęstej darni, z bardzo dobrze rozwiniętym systemem korzeniowym. Przystosowane do samodzielnego układania na przygotowanych podłożach. Idealne aby uzyskać natychmiastowy efekt ładnego trawnika w kolorze soczystej zieleni. Stosowanie innowacyjnych technik wysiewu i pielęgnacji to gwarancja, że trawa z rolki, którą otrzymują Nasi Klienci, jest najwyższej jakości. Oznacza to, że bardzo dobrze się prezentuje oraz ma doskonałe parametry użytkowe.  Aby zielony ogród cieszył przez długi czas, używamy do produkcji wyselekcjonowanych odmian traw od uznanego producenta Barenbrug. 

Trawy w rolkach za pomocą specjalistycznego sprzętu są przez nas odpowiednio pielęgnowane, nawadniane i nawożone. Dzięki temu wyglądają zdrowo i pozbawione są uporczywych chwastów. Minimum roczna uprawa pozwala zahartować rośliny, dzięki czemu wzrasta ich odporność na uszkodzenia. W zależności od czasu hodowli oferujemy dwie klasy traw:

I klasa: trawa 18 miesięczna i starsza,

klasa Premium: trawa 24 miesięczna i starsza

W naszej ofercie mamy również mieszanki nasion Barenbrug serii Sport, świetnie sprawdzające się w miejscach intensywnie użytkowanych przez ludzi i zwierzęta, na przykład na boiskach sportowych, placach zabaw oraz w gospodarstwach agroturystycznych. Poza jakościowymi i wizualnymi walorami traw w rolkach, ich nieocenioną zaletą jest możliwość zakładania trawnika przez prawie cały rok. 

Oferujemy standardowe rozmiary rolek o szerokości 45cm i długości 150cm jak również wykonujemy rolki pod indywidualne potrzeby klientów. To co odróżnia nas od innych producentów to konkurencyjne ceny oraz własny transport wraz z rozładunkiem. Jeśli masz jakiekolwiek pytania albo nie jesteś pewien czy trawa w rolkach jest odpowiednia dla Ciebie – skontaktuj się z nami! Nasz zespół profesjonalistów zaproponuje rozwiązanie dopasowane idealnie do Twoich potrzeb.