Piękny i równy trawnik jest marzeniem każdego właściciela ogródka. To ozdoba całej posesji! Uprawa z nasion jest czasochłonna, wymaga dużego nakładu pracy i pieczołowitego plewienia. Uniwersalna trawa z rolki, którą oferujemy, to gotowe pasy roślin o gęstej darni, z bardzo dobrze rozwiniętym systemem korzeniowym.

Zalety trawy w rolkach

To idealne rozwiązanie, aby uzyskać natychmiastowy efekt estetycznej darni w kolorze soczystej zieleni. Równo rozłożone, rolowane rośliny tworzą przyjemny dla oka widok oraz mają doskonałe parametry użytkowe. Są one niezwykle istotne zwłaszcza na boiskach sportowych, parkach czy skwerach. Poza jakościowymi i wizualnymi walorami uniwersalnych trawników w rolkach, ich nieocenioną zaletą jest możliwość zakładania ogródka przez prawie cały rok.

Stosowanie innowacyjnych technik wysiewu i pielęgnacji to gwarancja, że trawa w rolkach, którą otrzymują Klienci, jest najwyższej jakości. Nasze rośliny przystosowane są do samodzielnego układania na przygotowanych podłożach. Aby zielony ogród lub boisko cieszyły przez długi czas, używamy do produkcji wyselekcjonowanych odmian nasion od uznanego producenta Barenbrug.

Trawa rolowana jest przez nas odpowiednio pielęgnowana, nawadniana i nawożona za pomocą specjalistycznego sprzętu. Zapewnia to zdrowy wygląd, brak chwastów i równomierne rozłożenie. Minimum roczna uprawa pozwala zahartować rośliny. Dzięki temu wzrasta ich odporność na uszkodzenia, takie jak intensywne użytkowanie murawy na boiskach sportowych czy placach zabaw.

Rodzaje trawy z rolek

W zależności od czasu uprawy oferujemy dwie uniwersalne klasy roślin:

  • I klasa: 18 miesięczne i starsze,
  • klasa Premium: 24 miesięczne i starsze.

W naszej ofercie mamy również mieszanki nasion Barenbrug serii Sport. To doskonała rolowana trawa na boisko. Ponadto świetnie sprawdza się w miejscach intensywnie użytkowanych przez ludzi i zwierzęta, takich jak place zabaw czy gospodarstwa agroturystyczne.

Oferujemy uniwersalne rozmiary rolek o szerokości 45 cm i długości 150 cm, które najczęściej sprawdzają się podczas zakładania przydomowego ogródka. Wykonujemy także niestandardowe wymiary trawników dostosowane do potrzeb dużych powierzchni, jak boiska i skwery.

Czy wiesz, jaką trawę wybrać do Twojego ogródka?

Oferujemy konkurencyjne ceny oraz własny transport zakupionych roślin wraz z rozładunkiem. Jeśli nie są Państwo pewni czy rolowana trawa uniwersalna to odpowiednie rozwiązanie - czekamy na kontakt! Nasz zespół profesjonalistów zaproponuje rozwiązanie dopasowane idealnie do Państwa potrzeb.