Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak cenny jest czas dla naszych Klientów, dlatego wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, postanowiliśmy pójść o krok dalej w swoich usługach. Oferujemy nie tylko kompleksowe doradztwo w wyborze odpowiedniej trawy w rolkach, ale również zapewniamy szybką dostawę zamówienia własnym transportem. Na domiar tego zajmiemy się także jej układaniem w wyznaczonym miejscu. Dzięki naszej usłudze nie musisz martwić się ani o dowóz, ani o zakładanie trawnika, gdyż wszystko załatwimy za Ciebie!

Transport trawy w rolkach - błyskawiczna dostawa

Pomoc w wyborze oraz układanie trawnika to nie wszystko, co mamy dla Ciebie do zaoferowania Nasza kompleksowa obsługa obejmuje również transport trawy w rolkach do wyznaczonej przez Ciebie lokalizacji. Gwarantujemy błyskawiczną dostawę z możliwością rozładunku zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Towar dostarczamy samochodem ciężarowym z HDS, tym samym zapewniając jego bezpieczny przewóz. Po ekspresowym dowiezieniu zamówienia zajmiemy się zakładaniem trawnika na konkretnym terenie i doradzimy w kwestii dotyczącej pielęgnacji, aby murawa zawsze pięknie się prezentowała. Dzięki oferowanej przez nas szybkiej dostawie wraz z rozładunkiem, zapewnisz sobie płynność prac w sezonie.

Trawa w rolkach – kompleksowa obsługa

Układanie trawy z rolki oraz jej transport może przysporzyć niemało kłopotów. Jednak powierzając nam to zadanie, wcale nie musisz się tym przejmować. Nasza firma nie tylko dowiezie dla Ciebie towar w wyznaczonym przez Ciebie miejscu, ale również zajmie się zakładaniem trawnika. Zapewniamy, że do każdego Klienta i zamówienia podchodzimy indywidualnie, pomagając wybrać najlepsze rozwiązanie. Doradzamy w kwestii doboru odpowiedniej trawy z rolki, a także udzielamy wskazówek dotyczących pielęgnacji.

Transport i zakładanie trawnika

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej usługi. Oferujemy nie tylko układanie trawy w rolkach, ale również jej transport z rozładunkiem. Towar dowieziemy błyskawicznie do wyznaczonej lokalizacji i zajmiemy się jego zakładaniem. Powierzając nam to zadanie, zapewnisz sobie idealny trawnik.