Promocja 2024

Trawa w rolce Premium w cenie trawy standardowej

Czym jest trawa w rolce Premium 24 miesiące?

Trawa w rolce uprawiana na gruncie jest sprzedawana przez jej producentów, gdy ma około 12 miesięcy. I choć taka trawa wizualnie może wydawać się odpowiednia na nowy trawnik to trzeba sobie zdawać sprawę, że efekt gęstej darni osiąga się sztucznie, poprzez gęsty siew oraz zwiększone nawożenie. W naszej opinii nie jest to dobry wybór, ponieważ taka trawa nie jest odpowiednio rozkrzewiona, ma słaby system korzeniowy, rośliny konkurują pomiędzy sobą o dostęp do światła, wody i składników odżywczych.
W naszej ofercie standardowa trawa w rolce ma co najmniej 18 miesięcy. Gęsta darń składa się ze zdrowych, mocno rozkrzewionych roślin o silnym systemie korzeniowym.

Trawa w rolce Premium w cenie trawy standardowej

Chcąc wyróżnić się na rynku, przygotowaliśmy trawę rolce Premium. Ma ona co najmniej 24 miesiące. To znaczy, że od jej siewu do wycięcia minęło co najmniej 2 lata. Taka trawa jest gwarancją, że Państwa trawnik będzie wyglądał rewelacyjnie, niczym murawa na stadionie piłkarskim.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem. Korzystając z naszego kalkulatora, mogą sprawdzić Państwo, ile będzie kosztowała nasza trawa w rolce Premium z dostawą lub bez kosztów transportu. Oferujemy również kompleksową usługę wraz z ułożeniem trawy.

 Jesteśmy dumni, że nasza działalność wzbudza Państwa zainteresowanie i zaufanie. Zapraszamy do kontaktu, chętnie podzielimy się doświadczeniem i doradzimy, co zrobić, aby zachować właściwości zielonej trawy przez maksymalnie długi czas.