Nasza oferta jest skierowana do klientów indywidualnych oraz do firm. Z naszych usług korzystają właściciele domów jednorodzinnych, deweloperzy i przedsiębiorcy, których profil działalności jest powiązany z ogrodnictwem. Każda oferta zostaje optymalnie dopasowywana do Państwa sytuacji i zapotrzebowania. Poniżej przedstawiliśmy szczegóły oferty dla wymienionych grup klientów:

Oferta dla firm

Oferta dla przedsiębiorstw ma na celu pomóc firmom zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty w krótkim czasie. Indywidualnie dopasowana oferta to wymierne korzyści dla Państwa biznesu. W zależności od zapotrzebowania oferujemy dwa rodzaje atrakcyjnych rabatów:

  • 10 % rabatu - kontrakt na odbiór w ciągu roku powyżej 1000 m2
  • 15% rabatu - kontrakt na odbiór w ciągu roku powyżej 2000 m2

Oferta dla klientów indywidualnych

Doskonale wiemy ile pracy trzeba włożyć aby uzyskać zielony trawnik, ponieważ zajmujemy się tym codziennie. Wystarczy niespodziewana zmiana warunków atmosferycznych, aby zaprzepaścić efekty. Wybierając trawę w rolce nie ryzykują Państwo pieniędzy na pielęgnację, nawożenie i ochronę roślin. Oferta specjalna dla klientów indywidualnych to:

  • profesjonalne doradztwo
  • dostawa gratis dla wszystkich zamówień w odległości 80 km od plantacji. 

Jesteśmy dumni, że nasza działalność wzbudza Państwa zainteresowanie i zaufanie. Zapraszamy do kontaktu, chętnie podzielimy się doświadczeniem i doradzamy co zrobić aby zachować właściwości zielonej trawy przez maksymalnie długi czas