Nasza oferta jest skierowana do klientów indywidualnych oraz do firm. Z naszych usług korzystają właściciele domów jednorodzinnych, deweloperzy i przedsiębiorcy, których profil działalności jest powiązany z ogrodnictwem. Każda oferta zostaje optymalnie dopasowywana do Państwa sytuacji i zapotrzebowania. Poniżej przedstawiliśmy szczegóły oferty dla wymienionych grup klientów:

Oferta dla firm

Oferta dla przedsiębiorstw ma na celu pomóc firmom zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty w krótkim czasie. Indywidualnie dopasowana oferta to wymierne korzyści dla Państwa biznesu. W 2022 roku proponujemy następującą promocję:

  • Kontrakt na 1000 m2 i więcej - cena z 2021 roku

Oferta dla klientów indywidualnych

  • Zamówienie powyżej 200 m2 (lub 100 m2 wraz z usługą ułożenia)- 10 % zniżki na pobyt w komfortowym apartamencie w Mielnie

Oferujemy 10 % zniżki na pobyt w jednym z dwóch luksusowych apartamentów w resorcie Dune Mielno. Termin oraz długość pobytu dowolny - w zależności od dostępności. Promocja łączy się z promocyjnym pakietem "Oferta bezzwrotna". Przy zakupie trawy w rolce i dokonaniu 100 % przedpłaty - łączny rabat 20 %.

Jak skorzystać z promocji?

  • Zakup trawę w rolce w ilości co najmniej 200 m2 lub 100 m2 wraz z usługą ułożenia
  • Wejdź na stronę jednego z dwóch apartamentów, sprawdź dogodny termin i długość pobytu
  • Napisz do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W mailu podaj informację, że chciałbyś skorzystać z promocji.
  • W mailu zwrotnym otrzymasz kod rabatowy.
  • Zadzwoń pod numer +48 781 81 81 80 lub napisz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Pamietaj aby podać kod rabatowy.
  • Ciesz się udanym pobytem.

1. APARTAMENT Z 1 SYPIALNIĄ DELUXE III - zobacz

Dune Resort C / 48m2 / max. 4 os.

    

 

2. APARTAMENT Z 1 SYPIALNIĄ I CZĘŚCIOWYM WIDOKIEM NA MORZE DELUXE I - zobacz

Dune Resort C / 48m2 / max. 4 os. 

  

 

Jesteśmy dumni, że nasza działalność wzbudza Państwa zainteresowanie i zaufanie. Zapraszamy do kontaktu, chętnie podzielimy się doświadczeniem i doradzamy co zrobić aby zachować właściwości zielonej trawy przez maksymalnie długi czas