Trawa w rolkach to jeden z najpopularniejszych sposobów zakładania trawnika – nie tylko w ogrodach, ale i na placach zabaw, działkach czy mniejszych boiskach. Koszt takiego rozwiązania może różnić się w zależności od producenta. Jak działamy w Trawniki Agro i jakie ceny oferujemy naszym Klientom? Dziś przyjrzymy się tej kwestii nieco bliżej… 

Trawa z rolki zachodniopomorskie – poznaj Trawniki Agro

Od dawna poszukujesz trawy z rolki, lecz wciąż nie trafiłeś na odpowiednią markę? Jesteśmy jedynym producentem trawy w rolkach w okolicy, który oferuje także jej dostawę oraz rozładunek. Wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane gatunki traw i stawiamy na nowoczesne techniki pielęgnacji oraz wysiewu. W naszej ofercie dostępne są dwa rodzaje trawy – klasy I oraz klasy premium. Pierwsza z nich to trawa 18-miesięczna i starsza, z kolei druga dotyczy trawy dwuletniej lub tej nieco starszej. Parametry użytkowe naszych trawników sprawiają, że prezentują się one niezwykle estetycznie niezależnie od terenu. Trawa z rolki sprawdza się zarówno w ogrodzie, jak i na boisku, placu zabaw czy działce. Biorąc pod uwagę różne potrzeby Klientów, wykonujemy rolki także pod indywidualne zamówienie. 

Trawa w rolce – otwarty cennik

Wpisując w wyszukiwarce hasło „trawa w rolkach cena”, możesz zetknąć się z różnymi wartościami. W Trawniki Agro oferujemy cennik otwarty – wprowadzając do formularza na stronie konkretne dane dot. terenu, sam obliczysz orientacyjny koszt założenia trawnika we wskazanym miejscu. To wyjątkowo korzystna dla Klienta polityka cenowa – nie bierzemy pod uwagę ogółów i cen konkurencji, lecz osobiste potrzeby. Ostateczny koszt trawy z rolki zależy głównie od wielkości terenu oraz tego, czy decydujesz się na dodatkowe usługi – np. pielęgnację trawnika lub montaż systemów automatycznego nawadniania. Jako producent trawy z rolki zapewniamy maksymalną precyzję oraz szybką realizację obsługi. 

Trawnik z rolki cena – jaka w Trawniki Agro?

Aby jak najlepiej zobrazować ceny trawy z rolek proponowane przez naszą firmę, skupimy się na konkretnych przykładach z 2022 roku. Pan Adam zamówił 200 m² trawy z dostawą do Stargardu. Trawa w rolce została odpowiednio przygotowana w godzinach popołudniowych dzień przed dostawą – w ciągu dwóch dni Klient bez trudu sam założył trawnik. Cena za rolki trawy wyniosła 3800 zł, czyli 19 zł za metr kwadratowy. Kilka tygodni później otrzymaliśmy od Pana Tomasza z Kostrzyna zamówienie na 150 m² trawy wraz z transportem i usługą rozłożenia. Klient zadbał o wyrównanie i wstępne przygotowanie terenu, a my w kilka godzin założyliśmy przy jego domu wymarzony trawnik. Realizacja zamówienia trwała cztery dni, z kolei koszt trawy z rolki wraz z ułożeniem wyniósł 4750 zł. Innym razem zamówienie złożyła właścicielka restauracji w Międzyzdrojach – tym razem jednak była to kompleksowa usługa wykonania trawnika z rolki oraz montażu systemów nawadniających. Za pięć dni pracy, podczas których założyliśmy 250 m² trawnika i zamontowaliśmy system podlewania, Pani Julia zapłaciła 16 000 zł. Jak wspomnieliśmy wyżej, ostateczny koszt trawy w rolce zależy w dużej mierze od preferencji Klienta oraz zakresu usługi.